Skip to content Skip to footer
Toastmasters kaunas

Susitikimai

„Toastmasters Kaunas“ renginiai vyksta kas antrą trečiadienio vakarą visus metus. Renginių vieta: KTU Santakos slėnis, A228 auditorija. Renginių trukmė: 2 – 2.5 val. Visa informacija apie renginius skelbiama „Toastmasters Kaunas“ Facebook puslapyje.

Klubo svečiams pirmieji trys renginiai yra nemokami. Jie leidžia susipažinti su klubo veikla ir renginių standartu bei padeda apsispręsti dėl įstojimo į klubą.

Toastmasters kaunas

Viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubas

Susitikimo

Vakarą sudaro:

Pasiruoštinių kalbų sesija.

Šios susitikimo dalies metu klubo nariai sako iš anksto paruoštas kalbas pagal viešojo kalbėjimo ir lyderystės metodinę medžiagą. Į vakaro programą paprastai įtraukiami trys - keturi kalbėtojai (norintys pasiruošti ir sakyti kalbą), tačiau kalbėtojų skaičius gali skirtis priklausomai nuo susitikimo programos ir paties susitikimo trukmės.

Kalbų vertinimo sesija.

Pasiruoštinių kalbų kalbėtojų vertintojai suteikia grįžtamąjį ryšį, atsižvelgdami į pateiktus vertinimo kriterijus pagal tam tikros kalbos reikalavimus ir lavinamą įgūdį (pvz.: balso intonacijos, kalbos struktūra, kūno kalba ir pan.). Kiti vakaro dalyviai savo grįžtamąjį ryšį (apie tai, kokioms stiprybėmis pasižymėjo kalbėtojo kalba ir ką galima tobulinti) turi galimybę pateikti raštu komentarų lapeliuose.

Ekspromtinių kalbų sesija.

Ekspromtinių kalbų sesijos metu klubo nariai bei svečiai turi galimybę išbandyti savo kūrybinius kalbėjimo auditorijai įgūdžius bei mokytis greitai mąstyti. Jiems pateikiami iš anksto paruošti, bet dalyviams nežinomi klausimai įvairiausiomis temomis. Per šią sesiją pakviečiami 5 - 8 kalbėtojai. Vienos kalbos trukmė: 1-2 min.

Renginio metu, slaptu balsavimu, renkami geriausieji – pasiruoštinių kalbų kalbėtojas, pasiruoštinių kalbų vertintojas bei ekspromtinių kalbų sesijos kalbėtojas, kuriuos vakaro pabaigoje paskelbia ir pasveikina klubo prezidentas.

Visą renginį vertina vyriausiasis vertintojas – klubo narys arba kviestinis svečias. Jis suteikia konstruktyvų grįžtamąjį ryšį kalbų vertintojams, vakaro vedėjui ir kitiems nariams, užėmusiems vakaro vaidmenis (laiko fiksuotojui, ekspromtų sesijos vedėjui, tvarkdariui, gramatikui).